Dariusz Zarembski kończy pracę w Unii

• autor: redakcja, 2010-07-01 13:18

Tylko jeden sezon trwała przygoda Dariusza Zarembskiego w Unii Janikowo. Od dzisiaj trener ten jest szkoleniowcem Kujawianki Strzelno.

Dariusz Zarembski do Unii przyszedł przed sezonem 2009/2010 jako asystent drugoligowej drużyny prowadzonej przez Zbigniewa Kieżuna. Wcześniej był szkoleniowcem młodzieży w Noteci Inowrocław. Po kilku tygodniach pracy w naszym klubie oprócz funkcji w pierwszej drużynie został też trenerem najmłodszych piłkarzy Unii, czyli Orlików. Zespół ten prowadził jednak tylko w jednym mistrzowskim meczu, bo kolejnie stał się szkoleniowcem Juniorów Młodszych i Juniorów Starszych. Obie te drużyny utrzymał w lidze wojewódzkiej. W rundzie wiosennej był też asystentem Tomasza Mazurkiewicza.

Nowy klub trenera Zarembskiego występuje obecnie w piątej lidze. W Kujawiance gra dwóch byłych zawodników Unii - Tomasz Młynarek i Damian Lewandowski.

Trenerowi Dariuszowi dziękujemy za pracę w naszym klubie i życzymy sukcesów w życiu prywatnym oraz w dalszej karierze trenerskiej.