Młodzi piłkarze Unii ze srebrnym medalem

• autor: redakcja, 2010-07-02 16:01

Dwóch młodzików MLKS Unia Janikowo – Michał Borecki i Paweł Radaszewski zdobyli srebrny medal Mistrzostw Polski rocznika 1997.

Obydwu młodych janikowian ma stałe miejsce w Kadrze Kujawsko-Pomorskiego Związku Piłki Nożnej prowadzonej przez Andrzeja Magowskiego i Aleksandera Majicia.

Kadra K-PZPN w mistrzostwach pokonała zespoły Łódzkiego ZPN, a także Śląskiego ZPN w stosunku 5:0. Kolejnie wojewódzka drużyna w składzie z janikowskimi piłkarzami wygrała ze Świętokrzyskim ZPN 3:0.

W finale od kujawsko-pomorskich zawodników lepsi okazali się piłkarze z Wielkopolski, którzy wygrali 2:0.

Zarówno Michałowi, jak i Pawłowi gratulujemy udziału w Mistrzostwach Polski swojego rocznika i życzymy dalszych sukcesów piłkarskich.