W okresie transferowym…

• autor: redakcja, 2010-07-03 13:09

W okresie transferowym Jakub Poznański jest już piątym piłkarzem, który przez ostatni sezon grał w Unii Janikowo, a teraz trenuje z Zawiszą Bydgoszcz.

Przypomnijmy, że Poznański jest wychowankiem Zawiszy. Ostatni sezon spędził w Unii, gdyż był do niej wypożyczony z Victorii Koronowo. Tego lata pojawiał się też na treningach GKS Bełchatów i Chojniczanki Chojnice.

Oprócz tego jak informuje Gazeta Pomorska Mikołaj Goczkowski, który miał być testowany przez Unię, z Goplani Inowrocław przeniósł się do Notecianki Pakość.

Z kolei serwis Calisy Kalisz zawiadamia, że klub prowadzi rozmowy z kilkoma piłkarzami, w tym z zawodnikami pochodzącymi z Janikowa.

Natomiast piłkarze, którzy już odeszli z Unii – Marcin Krzywicki z Cracovią Kraków wyjechał na zgrupowanie, a dziś zagrał pierwsze 45 minut w wygranym 1:0 sparingu z Wartą Poznań. W innej sytuacji jest Łukasz Ślifirczyk, który na razie przebywa na testach w Dolcanie Ząbki. Dziś wystąpił w wyjściowym składzie w meczu towarzyskim ze Startem Otwock. Dolcan wygrał 2:0. Ci dwaj zawodnicy są też na liście życzeń Elany Toruń. Po raz pierwszy w Olimpii Grudziądz zagrał Piotr Nowosielski. Jego nowa drużyna wygrała z Wdą Świecie 3:2, a były piłkarz Unii strzelił jedną z bramek.