Przygotowania trwają…

• autor: redakcja, 2010-07-07 21:31

Trwają przygotowania do nowego sezonu. Dzisiaj trener Tomasz Mazurkiewicz miał do dyspozycji dziewiętnastu piłkarzy. W porównaniu z wczorajszym treningiem zabrakło na nim kilku testowanych dotąd zawodników. Pojawili się za to kolejni gracze, którzy będą sprawdzani w Janikowie.

Oddala się natomiast sprawa pozostania w Unii wypożyczonych z Zawiszy: Damiana Cupera, Pawła Ettingera i Grzegorza Brzezińskiego oraz z Victorii: Jakuba Poznańskiego. Wszyscy ci piłkarze zagrali dzisiaj sparing w barwach macierzystego klubu. Zawisza wygrał z Victorią Koronowo 9:1.

Natomiast Paweł Mądrzejewski wystąpił w jednej połowie zremisowanego 1:1 meczu kontrolnego Elany Toruń z Olimpią Elbląg. Piłkarz ten wyjechał także z toruńską drużyną na zgrupowanie do Gozdawy.