Trwają transfery...

• autor: redakcja, 2010-07-15 17:03

Po bramkarzach: Marcinie Piesiku i Dawidzie Mieczkowskim, MLKS Unia Janikowo doszedł do porozumienia w sprawie kontraktu z kolejnymi dwoma zawodnikami: obrońcą Marcinem Rogalskim i napastnikiem Pawłem Klimkiem. Cała czwórka powinna zostać piłkarzami naszego klubu.

Marcin Rogalski ostatnio grał w Zawiszy Bydgoszcz. Dzisiaj obchodzi 28. urodziny. Życzymy mu wszystkiego najlepszego. Z kolei Paweł Klimek ma 27 lat. Jego poprzednim klubem jest Cuiavia Inowrocław. Więcej o tych piłkarzach napiszemy, gdy ostatecznie zostaną zawodnikami naszego klubu.

Ponadto na testach przebywa dziesięciu innych piłkarzy. Jednym z nich jest Dawid Kaniewski z Calisii Kalisz. Ma on 21 lat. W sparingu z Cuiavią zagrał jako ofensywny i lewy pomocnik.

Na najbliższy sparing z Notecianką planowany jest przyjazd kolejnych testowanych zawodników.