Paweł Mądrzejewski w Elanie Toruń

• autor: redakcja, 2010-07-19 11:17

Grający ostatnio w Unii Janikowo – Paweł Mądrzejewski został nowym zawodnikiem Elany Toruń. Oznacza to, że piłkarz ten definitywnie żegna się z naszym klubem.

Paweł Mądrzejewski do Unii przyszedł w trakcie rundy jesiennej poprzedniego sezonu z Lecha Rypin. Przez pierwsze pół roku gry w Janikowie występował z numerem „10” na koszulce. Kolejną rundę grał już ze swoim ulubionym numerem – „14”. Łącznie Mądrzejewski rozegrał 29 meczów ligowych (2447 minut), zdobył dwa gole i zaliczył dziewięć asyst, a także ujrzał siedem żółtych kartek. Wiele razy był kapitanem drużyny. Po sezonie 2009/2010 wygasł mu kontrakt z Unią i rozpoczął treningi z Elaną Toruń, której ostatecznie został nowym piłkarzem. W toruńskiej drużynie gra też inny były pomocnik Unii – Adam Młodzieniak.

Pawłowi dziękujemy za reprezentowanie barw Unii i życzmy wszelkiej pomyślności.

Przypomnijmy, że wcześniej z Unii odeszli: Piotr Nowosielski, Łukasz Ślifirczyk, Marcin Krzywicki i Radosław Hołubiec.