MLKS Unia Janikowo - strona oficjalna

Strona klubowa

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 12645, wczoraj: 12585
ogółem: 28 954 493

statystyki szczegółowe

Logowanie

Aktualności

Terminarz 2010/2011

  • autor: redakcja, 2010-07-19 12:09

Kujawsko-Pomorski Związek Piłki Nożnej w Bydgoszczy ogłosił dziś terminarz rozgrywek piłkarskich trzeciej ligi grupy kujawsko-pomorsko-wielkopolskiej na sezon 2010/2011.

Pierwsza kolejka zostanie rozegrana w weekend 7-8 sierpnia 2010 roku.

MLKS Unia Janikowo rozegera następujące mecze:
1. 7-8.08.2010, Chemik Bydgoszcz - UNIA
2. 14-15.08.2010, UNIA - Wda Świecie
3. 21-22.08.2010, Górnik Konin - UNIA
4. 28-29.08.2010, UNIA - Piast Kobylin
5. 4-5.09.2010, Włocłavia Włocławek - UNIA
6. 11-12.09.2010, UNIA - TS 1998 Dopiewo
7. 18-19.09.2010, Unia Swarzędz - UNIA
8. 25-26.09.2010, UNIA - Notecianka Pakość
9. 2-3.10.2010, Lech Rypin - UNIA
10. 9-10.10.2010, UNIA - Polonia Leszno
11. 16-17.10.2010, Victoria Koronowo - UNIA
12. 23-24.10.2010, Lubuszanian Trzcianka - UNIA
13. 30-31.10.2010, UNIA - Mieszko Gniezno
14. 6-7.11.2010, Unia Solec Kujawski - UNIA
15. 13-14.11.2010, UNIA - Calisia Kalisz

Aby przeczytać cały terminarz kliknij na "więcej".

Kolejka 1 - 7-8 sierpnia

Unia Solec Kujawski - Lubuszanin Trzcianka
Calisia Kalisz - Mieszko Gniezno
Chemik Bydgoszcz - Unia Janikowo
Wda Świecie - Victoria Koronowo
Górnik Konin - Polonia Leszno
Piast Kobylin - Lech Rypin
Włocłavia Włocławek - Notecianka Pakość
TS 1998 Dopiewo - Unia Swarzędz

Kolejka 2 - 14-15 sierpnia

Lubuszanin Trzcianka - Unia Swarzędz
Notecianka Pakość - TS 1998 Dopiewo
Lech Rypin - Włocłavia Włocławek
Polonia Leszno - Piast Kobylin
Victoria Koronowo - Górnik Konin
Unia Janikowo - Wda Świecie
Mieszko Gniezno - Chemik Bydgoszcz
Unia Solec Kujawski - Calisia Kalisz

Kolejka 3 - 21-22 sierpnia

Calisia Kalisz - Lubuszanin Trzcianka
Chemik Bydgoszcz - Unia Solec Kujawski
Wda Świecie - Mieszko Gniezno
Górnik Konin - Unia Janikowo
Piast Kobylin - Victoria Koronowo
Włocłavia Włocławek - Polonia Leszno
TS 1998 Dopiewo - Lech Rypin
Notecianka Pakość - Unia Swarzędz

Kolejka 4 - 28-29 sierpnia

Lubuszanin Trzcianka - Notecianka Pakość
Lech Rypin - Unia Swarzędz
Polonia Leszno - TS 1998 Dopiewo
Victoria Koronowo - Włocłavia Włocławek
Unia Janikowo - Piast Kobylin
Mieszko Gniezno - Górnik Konin
Unia Solec Kujawski - Wda Świecie
Calisia Kalisz - Chemik Bydgoszcz

Kolejka 5 - 4-5 września

Chemik Bydgoszcz - Lubuszanin Trzcianka
Wda Świecie - Calisia Kalisz
Górnik Konin - Unia Solec Kujawski
Piast Kobylin - Mieszko Gniezno
Włocłavia Włocławek - Unia Janikowo
TS 1998 Dopiewo - Victoria Koronowo
Unia Swarzędz - Polonia Leszno
Notecianka Pakość - Lech Rypin

Kolejka 6 - 11-12 września

Lubuszanin Trzcianka - Lech Rypin
Polonia Leszno - Notecianka Pakość
Victoria Koronowo - Unia Swarzędz
Unia Janikowo - TS 1998 Dopiewo
Mieszko Gniezno - Włocłavia Włocławek
Unia Solec Kujawski - Piast Kobylin
Calisia Kalisz - Górnik Konin
Chemik Bydgoszcz - Wda Świecie

Kolejka 7 - 18-19 września

Wda Świecie - Lubuszanin Trzcianka
Górnik Konin - Chemik Bydgoszcz
Piast Kobylin - Calisia Kalisz
Włocłavia Włocławek - Unia Solec Kujawski
TS 1998 Dopiewo - Mieszko Gniezno
Unia Swarzędz - Unia Janikowo
Notecianka Pakość - Victoria Koronowo
Lech Rypin - Polonia Leszno

Kolejka 8 - 25-26 września

Lubuszanin Trzcianka - Polonia Leszno
Victoria Koronowo - Lech Rypin
Unia Janikowo - Notecianka Pakość
Mieszko Gniezno - Unia Swarzędz
Unia Solec Kujawski - TS 1998 Dopiewo
Calisia Kalisz - Włocłavia Włocławek
Chemik Bydgoszcz - Piast Kobylin
Wda Świecie - Górnik Konin

Kolejka 9 - 2-3 października

Górnik Konin - Lubuszanin Trzcianka
Piast Kobylin - Wda Świecie
Włocłavia Włocławek - Chemik Bydgoszcz
TS 1998 Dopiewo - Calisia Kalisz
Unia Swarzędz - Unia Solec Kujawski
Notecianka Pakość - Mieszko Gniezno
Lech Rypin - Unia Janikowo
Polonia Leszno - Victoria Koronowo

Kolejka 10 - 9-10 października

Lubuszanin Trzcianka - Victoria Koronowo
Unia Janikowo - Polonia Leszno
Mieszko Gniezno - Lech Rypin
Unia Solec Kujawski - Notecianka Pakość
Calisia Kalisz - Unia Swarzędz
Chemik Bydgoszcz - TS 1998 Dopiewo
Wda Świecie - Włocłavia Włocławek
Górnik Konin - Piast Kobylin

Kolejka 11 - 16-17 października

Piast Kobylin - Lubuszanin Trzcianka
Włocłavia Włocławek - Górnik Konin
TS 1998 Dopiewo - Wda Świecie
Unia Swarzędz - Chemik Bydgoszcz
Notecianka Pakość - Calisia Kalisz
Lech Rypin - Unia Solec Kujawski
Polonia Leszno - Mieszko Gniezno
Victoria Koronowo - Unia Janikowo

Kolejka 12 - 23-24 października

Lubuszanin Trzcianka - Unia Janikowo
Mieszko Gniezno - Victoria Koronowo
Unia Solec Kujawski - Polonia Leszno
Calisia Kalisz - Lech Rypin
Chemik Bydgoszcz - Notecianka Pakość
Wda Świecie - Unia Swarzędz
Górnik Konin - TS 1998 Dopiewo
Piast Kobylin - Włocłavia Włocławek

Kolejka 13 - 30-31 października

Włocłavia Włocławek - Lubuszanin Trzcianka
TS 1998 Dopiewo - Piast Kobylin
Unia Swarzędz - Górnik Konin
Notecianka Pakość - Wda Świecie
Lech Rypin - Chemik Bydgoszcz
Polonia Leszno - Calisia Kalisz
Victoria Koronowo - Unia Solec Kujawski
Unia Janikowo - Mieszko Gniezno

Kolejka 14 - 6-7 listopada

Lubuszanin Trzcianka - Mieszko Gniezno
Unia Solec Kujawski - Unia Janikowo
Calisia Kalisz - Victoria Koronowo
Chemik Bydgoszcz - Polonia Leszno
Wda Świecie - Lech Rypin
Górnik Konin - Notecianka Pakość
Piast Kobylin - Unia Swarzędz
Włocłavia Włocławek - TS 1998 Dopiewo

Kolejka 15 - 13-14 listopada

TS 1998 Dopiewo - Lubuszanin Trzcianka
Unia Swarzędz - Włocłavia Włocławek
Notecianka Pakość - Piast Kobylin
Lech Rypin - Górnik Konin
Polonia Leszno - Wda Świecie
Victoria Koronowo - Chemik Bydgoszcz
Unia Janikowo - Calisia Kalisz
Mieszko Gniezno - Unia Solec Kujawski


 

Reklama

Wyszukiwarka