Wychowanek Unii wraca z Zawiszy

• autor: redakcja, 2010-07-22 16:28

W chwili obecnej kadra Unii liczy szesnastu zawodników. Do drużyny prowadzonej przez Tomasza Mazurkiewicza z pewnością dołączy jeszcze kilku nowych piłkarzy. Jednym z nich ma być Marcin Dworacki – środkowy obrońca Zawiszy Bydgoszcz.

Marcin Dworacki ma osiemnaście lat i jest wychowankiem Unii. Od dwóch lat gra w juniorach Zawiszy Bydgoszcz. W bydgoskim zespole jest wyróżniającym się zawodnikiem. Zdobył nawet bramkę w wygranym spotkaniu 1:0 przeciwko Zagłębiu Lubin w tegorocznych młodzieżowych mistrzostwach Polski. Natomiast w charytatywnym turnieju Pakości znalazł się w kadrze drugoligowego zespołu. Podczas letnich przygotowań z drużyną Unii także jest wyróżniającym się piłkarzem. W pierwszym tegorocznym sparingu naszej drużyny z Lubońskim FC wpisał się na listę strzelców.