Już jutro turniej wakacyjny

• autor: redakcja, 2010-07-29 15:12

W tym tygodniu przygotowania do nowego sezonu rozpoczęły dwa zespoły młodzieżowe naszego klubu. Pod okiem trenera Jacka Michniewskiego treningi odbywają Młodzicy, a Trampkarze ćwiczą ze szkoleniowcem Jackiem Łukomskim. Tymczasem już jutro odbędzie się zapowiedziany wcześniej wakacyjny turniej piłkarski, w którym udział wezmą młodzi piłkarze Unii, a także wszyscy chętni urodzeni w latach: 1997-2001, którzy zgłosili swoje drużyny w wyznaczonym terminie.

Plan jutrzejszego dnia:
8:45 – zbiórka zespołów na Stadionie Miejskim przy ulicy Głównej 40
9:00 – uroczyste otwarcie turnieju
9:30-9:45 – rozpoczęcie piłkarskich zmagań:
- Orlik przy Szkole Podstawowej – piłkarze z rocznika 1997/1998
- Orlik przy Gimnazjum – piłkarze z rocznika 1999 i młodsi
13:30 – uroczyste zakończenie turnieju i wręczenie nagród

Ponadto informujemy, że wakacyjną przerwę mają jeszcze najmłodsi piłkarze Romana Pietrali, czyli Orlicy. Tymczasem trwają ostateczne ustalenia co do zespołów juniorskich naszego klubu. Przypomnijmy, że w ubiegłym sezonie Juniorów Młodszych i Starszych prowadził Dariusz Zarembski, który zakończył pracę w Unii.