dzisiaj: 1929, wczoraj: 13058

Ostatni sparing

• autor: redakcja, 2010-07-30 00:16

Jutro piłkarze Unii Janikowo rozegrają ostatni sparing w letnim okresie przygotowawczym. Rywalem naszych zawodników będzie wielkopolski czwartoligowiec – Sokół Kleczew. Mecz zostanie rozegrany na wyjeździe o godzinie jedenastej.

Aby przeczytać całość kliknij na „więcej”.

Klub Sportowy Sokół Kleczew powstał w 1928 roku. Ma barwy zielono-czerwono-białe. Trenerem tego zespołu jest Leszek Findling. W ubiegłym sezonie Sokół zajął czwarte miejsce w czwartej lidze wielkopolskiej, w grupie południowej. Barwy drużyny z Kleczewa reprezentuje były piłkarz Unii – Waldemar Kruk. Gra tam też Damian Augustyniak, który zimą testowany był w Janikowie.

Trener Tomasz Mazurkiewicz po raz ostatni przed spotkaniami ligowymi będzie mógł przećwiczyć różne taktyczne warianty. Wczoraj do zespołu wrócił Mariusz Gabrych, który nie brał udziału w żadnym dotychczasowym sparingu. Jutro do dyspozycji szkoleniowca nie będą z kolei: Sebastian Hulisz (treningi po kontuzji wznowi w poniedziałek), a także załatwiany z Zawiszy Bydgoszcz Krzysztof Lenckowski, który narzeka na lekki uraz.

Kilka dni po tym meczu odbędzie się prezentacja drużyny. Wcześniej podawaliśmy, że będzie ona miała miejsce 5 sierpnia o godzinie 16:30, jednak z powodów organizacyjnych zostanie ona przełożona na inny termin. O szczegółach jeszcze napiszemy.