Zmiany w drużynach młodzieżowych

• autor: redakcja, 2010-07-31 17:35

Spore zmiany nastąpiły w drużynach młodzieżowych naszego klubu. Podczas wczorajszego zebrania Zarządu MLKS Unia Janikowo podjęto decyzje dotyczące obsady trenerów w sezonie 2010/2011.

Po odejściu z Unii Dariusza Zarembskiego priorytetem było znalezienie szkoleniowca dla Juniorów Starszych i Młodszych. Trenerem tej grupy wiekowej będzie w nowym sezonie Jacek Łukomski, który ostatnio prowadził Trampkarzy. Natomiast już byłym zespołem Łukomskiego zajmie się Jacek Michniewski. Trener ten będzie szkolił także młodzików. Bez zmian jest w Orlikach, gdzie nadal szkoleniowcem pozostał Roman Pietrala.

Na dniach zostanie też podjęta decyzja, czy w nadchodzącym sezonie klub zgłosi do rozgrywek w lidze wojewódzkiej dwie juniorskie drużyny. Wiele wskazuje, że ze względu na mało liczebną kadrę zawodników urodzonych w latach 1992-1995 Unia będzie dysponować tylko drużyną Juniora Starszego.

Zespół Juniora Starszego i Młodszego przygotowania do nowego sezonu rozpoczyna we wtorek. Trening pod okiem Jacka Łukomskiego rozpocznie się o godzinie 9:30 na Stadionie Miejskim przy ulicy Głównej 40 w Janikowie.