Podsumowanie letnich sparingów

• autor: redakcja, 2010-08-01 12:51

Wczoraj pierwsza drużyna MLKS Unia Janikowo rozegrała swój ostatni sparing w letnim okresie przygotowawczym. Przyszła więc pora na podsumowanie meczów towarzyskich.

Aby przeczytać całość kliknij na „więcej”.

Tego lata podopieczni Tomasza Mazurkiewicza rozegrali pięć sparingów. Dwa pierwsze zakończyły się wynikiem remisowym. Później doznaliśmy porażki, by wygrać następne dwa mecze. Unia strzeliła w nich pięć bramek, a straciła sześć. Bilans bramkowy jest więc niekorzystny, ale w ostatnich dwóch meczach janikowianie zagrali na tzw. „zero z tyłu”, co prognozuje bardzo dobrze. Łącznie w sparingach zagrało 24. zawodników.

1:1 – Luboński FC (Marcin Dworacki)
1:1 – Cuiavia Inowrocław (Dawid Kaniewski)
1:4 – Notecianka Pakość (Marcin Zaleski)
1:0 – Unia Solec Kujawski (Tomasz Kociszewski)
1:0 – Sokół Kleczew (Adam Lisiecki)

Bazując na składach w spotkaniach towarzyskich, można zauważyć, że najczęściej zespół Unii zaczynał mecz następującym zestawieniem:

Dawid MieczkowskiMarcin Brzykcy, Marcin Dworacki, Marcin Rogalski, Tomasz WawrzyniakTomasz Nowacki, Sebastian HuliszAdam Lisiecki, Dawid Kaniewski lub Paweł Klimek, Filip Jagielski lub Piotr BachanekBartosz Wieczorek.