Szczęśliwy finał rozmów z Zawiszą

• autor: redakcja, 2010-08-04 11:54

Dzisiaj ostatecznie zakończyły się negocjacje z Zawiszą Bydgoszcz w sprawie pozyskania przez nasz klub Marcina Dworackiego i Krzysztofa Lenckowskiego. Obaj obrońcy będą reprezentować barwy MLKS Unia Janikowo.

Marcin Dworacki urodził się 11 listopada 1992 roku. Ma 189 cm wzrostu, waży 83 kg. Gra na pozycji środkowego oborńcy. Jest wychowankiem naszego klubu. Ostatnie dwa lata spędził w juniorach Zawiszy Bydgoszcz. Był w kadrze pierwszej drużyny bydgoskiego zespołu podczas charytatywnego turnieju w Pakości. W Unii świetnie radził sobie podczas letnich sparingów.

Krzysztof Lenckowski urodził się 18 lipca 1991 roku. Jest wzrostu 181 cm i waży 78 kg. Wiele lat grał w drużynach młodzieżowych naszego klubu, którego jest wychowankiem. Ostatnie lata podobnie jak Dworacki grał w juniorskich zespołach Zawiszy. Jest obrońcą.

Marcina i Krzysztofa witamy w pierwszej drużynie Unii i życzymy wielu sukcesów.