Brak u篡tkownik闚

Aktualno軼i

Sparingi dru篡n m這dzie穎wych

• autor: redakcja, 2010-08-05 21:21

W dniu dzisiejszym swoje mecze kontrolne rozegra造 zespo造 m這dzie穎we Unii Janikowo. Sparingi te odby造 si na boisku przy Gimnazjum w Janikowie.

Juniorzy Starsi prowadzeni przez Jacka ㄆkomskiego pokonali m這dzie穎wy zespó - Kujawiank Strzelno 11:2 (7:1). Bramki dla Unii strzelili: Daniel K璠ziora, Przemys豉w K璠ziora i ㄆkasz Chomik (po dwie) oraz Mariusz Gabrych, Kamil Bilak, Dariusz Swojnóg i Lubawy (po jednej), a tak瞠 jeden gol by samobójczy.

Z kolei Trampkarze Jacka Michniewskiego tak瞠 wygrali z Kujawiank Strzelno 7:2 (2:2). Gole zdobyli: po dwie: Micha Borecki, Micha Milas i Szymon Kociuk oraz jedn Bartosz J璠rzejczyk.

Wiadomo ju, 瞠 w nadchodz帷ym sezonie jedyn juniorsk dru篡n reprezentuj帷 Uni b璠 Juniorzy Starsi.