dzisiaj: 741, wczoraj: 12002

Triumf juniorów w Toruniu

• autor: redakcja, 2010-08-08 16:10

Juniorzy MLKS "Unia" Janikowo zajęli pierwsze miejsce w XIV Międzynarodowym Turnieju Piłki Nożnej Juniorów Starszych o Puchar Prezydenta Miasta Torunia - Michała Zaleskiego.

Unię Janikowo podczas turnieju reprezentowali:
Bramkarze:
Mateusz Biernacki, Mateusz Kaczmarek I, Dawid Porszke.
Zawodnicy z pola: Kamil Bilak, Łukasz Chomik, Przemysław Czechanowski, Mateusz Kaczmarek II, Norbert Karpiński, Kacper Kasprzak, Daniel Kędziora, Przemysław Kędziora, Krystian Kosicki, Radosław Kosicki, Radosław Łodożyński, Mateusz Mikołajczyk, Kamil Pluciński, Marcin Zaleski.

W kadrze można zauważyć trzech zawodników z trzecioligowego zespołu: R. Kosicki, P. Kędziora i Zaleski.

Trenerem Juniorów Starszych naszego klubu jest Jacek Łukomski, a kierownikiem drużyny Eryk Woźniak.

Mecze Unii podczas turnieju w Toruniu:
UNIA - Sdjusszor Kaliningrad (Rosja) 4:2 (1:1)
Bramki dla Unii: P. Kędziora (dwie - na 1:0, na 2:2), Zaleski (na 3:2), Pluciński (na 4:2).

UNIA - Legia Chełmża 2:0 (1:0)
Bramki dla Unii: P. Kędziora (dwie).

UNIA - Włókniarz Toruń 2:3 (0:1)
Bramki dla Unii: P. Kędziora (na 1:3), Zaleski (na 2:3).

Mini tabela turnieju:
1. UNIA 6
2. Sdiusszor 6
3. Legia 3
4. Włókniarz 3

O zwycięstwie Unii zadecydował mecz bezpośredni z rosyjską drużyną.

Najlepszym zawodnikiem turnieju wybrany został piłkarz Unii - Przemysław Kędziora.