Prezentacja Unii

• autor: redakcja, 2010-08-10 18:44

W dniu dzisiejszym oficjalnie zaprezentowana została drużyna MLKS Unia Janikowo. Na spotkaniu z piłkarzami naszego trzecioligowego zespołu pojawiło się wielu sympatyków biało-niebieskich.

O godzinie 16:30 kadra Unii wyszła na boisko Stadionu Miejskiego w Janikowie. Piłkarzom podczas wejścia na murawę towarzyszył oficjalny hymn naszego klubu. Zawodnicy ubrani byli w stroje meczowe, w których występować będą w sezonie 2010/2011.

Po przedstawieniu bramkarzy, obrońców, pomocników i napastników, a także sztabu szkoleniowego głos zabrał trener Tomasz Mazurkiewicz. Kolejnie kibice mogli usłyszeć kapitana druzyny - Marcina Rogalskiego. Obaj m.in. zaprosili wszystkich na najbliższy mecz z Wdą Świecie.

Wszyscy mogli usłyszeć brawa i gratulację z okazji wygranej nad Chemikiem.

Kolejnie wykonane zostało zdjęcie kadry na nowy sezon. Ostatnim punktem dzisiejszej prezentacji był pokazowy trening.

W przygotowaniu zdjęcia.