Porażka juniorów w sparingu

• autor: redakcja, 2010-08-11 20:52

Juniorzy Starsi Unii Janikowo przegrali dzisiaj w Gniewkowie z tamtejszą Unią 2:4 (1:1). Był to ostatni sparing naszej juniorskiej drużyny przed nowym sezonem, który rozpocznie się w najbliższą sobotę. Wówczas w ramach pierwszej kolejki janikowscy juniorzy zagrają w Janikowie na boisku gimnazjalnym z Pomorzaninem Toruń (godzina 10:00).

Wracając do dzisiejszego meczu, to nasi piłkarze objęli prowadzenie w 32' po golu Daniela Kędziory. Kolejnie traciliśmy bramki w 39', 50' i 68'. W 75' Kędziora stanął przed szansą zdobycia drugiego gola lecz nie wykorzystał rzutu karnego trafiając w słupek. Kontaktową bramkę strzelił Dariusz Swojnóg w 77'. Wynik spotkania ustalili gospodarze na siedem minut przed końcem meczu.