Porażka juniorów na własne życzenie

• autor: redakcja, 2010-08-20 22:03

Juniorzy Unii Janikowo przegrali na własne życzenia w Żninie z tamtejszą Pałuczanką 3:2 (2:1). Nasi zawodnicy objęli prowadzenie już w 2. minucie meczu po bramce Krystiana Kosickiego. Niestety później po indywidualnych błędach przegrywaliśmy różnicą dwóch goli. Rozmiary porażki zmniejszył pięknym strzałem zza pola karnego Krystian Kosicki, dla którego była to druga bramka w tym spotkaniu. Wynik meczu mógłby być zupełnie inny, gdyby sędzia uznał gola Przemysława Kędziory, jednak my sami również nie potrafiliśmy udokumentować swojej przewagi celnymi strzałami.

PAŁUCZANKA ŻNIN - UNIA JANIKOWO 3:2 (2:1)

0:1 - 2' Krystian Kosicki
1:1 - 10' Pałuczanka
2:1 - 17' Pałuczanka
3:1 - 48' Pałuczanka
3:2 - 55' Krystian Kosicki

UNIA: Biernacki - Łodożyński, R. Kosicki, Karpiński (79' Kasprzak), Czechanowski (55' D. Kędziora) - P. Kędziora, K. Kosicki, M. Kaczmarek II, Pluciński (55' Mikołajczyk) - Gabrych (46' Zaleski), Swojnóg.

Rezerwowi - nie zagrali: Porszke, M. Kaczmarek I.

Pogrubioną czcionką zaznaczono zawodników pierwszej drużyny.

Po drugiej kolejce Unia ma trzy punkty, a Pałuczanka sześć.

Kolejny mecz Unia rozegra w środę na Stadionie Miejskim przy ulicy Głównej 40 w Janikowie. Naszym przeciwnikiem będzie Chemik Bydgoszcz. Początek spotkania o godzinie 17.