MLKS Unia Janikowo - strona oficjalna

Strona klubowa

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 61 gości

dzisiaj: 11658, wczoraj: 12695
ogółem: 40 566 791

statystyki szczegółowe

Logowanie

Aktualności

Przed nami mecz z Piastem

  • autor: redakcja, 2010-08-27 12:24

Przed nami mecz z Piastem Kobylin i kolejna szansa na trzy punkty. Miejmy nadzieję, że po pucharowym zwycięstwie nasi piłkarze są doskonale umotywowani i przez 90 minut jutrzejszego meczu będą dążyć do zwycięstwa. Nasz najbliższy rywal jest na siódmym miejscu w tabeli. Unia z kolei zajmuje trzynastą lokatę.

MLKS Unia Janikowo przypomina, że na podstawie art. 15 ust. 1 Ustawy o Bezpieczeństwie Imprez Masowych wstęp na mecz piłkarski może nastąpić tylko i wyłącznie po okazaniu dokumentu potwierdzającego tożsamość.

Klikając na "więcej" przeczytasz całą zapowiedź.

Klub Sportowy Piast Kobylin powstał w 1924 roku. Ma barwy czarno-zielono-białe. Jego największym sukcesem jest gra w Pucharze Polski i wyeliminowanie z niego Zagłębia Lubin. Było to w sezonie 2009/2010. Obecnie Piast jest beniaminkiem trzeciej ligi. Prowadzi go Marcin Kałuża. Najskuteczniejszym strzelcem jego drużyny jest Tomasz Kempiński, który ma trzy gole. Piast ma cztery punkty. Zremisował 2:2 z Lechem Rypin, przegrał 0:1 z Polonią Leszno i wygrał z Victorią Koronowo 4:1. Ma więc sześć goli strzelonych i cztery stracone.

Do tej pory w obecnym sezonie Unia nie grała z drużyną, która byłaby na lepszej pozycji w ligowej tabeli. Tak będzie pierwszy raz w spotkaniu z Piastem, gdyż jest on o sześć miejsc lepszy od naszego zespołu. Przeciwko wielkopolskiemu beniaminkowi żaden z zawodników nie będzie pauzował za kartki. Ze względów proceduralnych nie zagra Przemysław Kędziora. Z pewnością niektórzy piłkarze wystąpią w jutrzejszym meczu z Polonią Bydgoszcz (początek o 10:00 na boisku przy Gimnazjum w Janikowie).

Dodać należy, że będzie to pierwszy mecz w historii pomiędzy Unią Janikowo a Piastem Kobylin.


 

Reklama

Wyszukiwarka