Do Włocławka po potrzebne punkty

• autor: redakcja, 2010-09-03 15:16

Jutro nasza Unia wyruszy do Włocławka po bardzo potrzebne trzy punkty. Miejmy nadzieję, że janikowianie wreszcie wygrają w lidze i awansują o kilka miejsce  w tabeli. Początek meczu z Włocłavią o godzinie jedenastej. Spotkanie odbędzie się bez kibiców, gdyż miejscowa policja nie wyraziła na to zgody.

Aby przeczytać całą zapowiedź kliknij na "więcej".

Włocławski Klub Piłkarski Włocłavia Włocławek założony został w 1946 roku. Barwy klubowe to kolory niebiesko-biało-czerwone. Włocłavia od trzech sezonów gra w trzeciej lidze. Występy w tych rozgrywkach są największym sukcesem tej drużyny. Trenerem włocławskiego zespołu jest Wojciech Rojewski. Barwy tego klubu reprezentuje m.in. Radosław Budnicki, który w sezonie 2004/2005 grał w Unii. Obecnie Włocłavia jest na 15. miejscu w tabeli. Ma jeden punkt, gdyż w ostatniej kolejce zremisowała 2:2 z Victorią Koronowo. Strzeliła siedem bramek, a straciła najwięcej w lidze - piętnaście. Jej najlepszy strzelec to Bartosz Śmigiel - ma dwa gole.

Unia musi wygrać. Wszyscy mają nadzieję, że nasi zawodnicy wreszcie opuszczą trzynaste miejsce w tabeli. W naszym zespole nie zagra na pewno Przemysław Kędziora, który jest za młody i pojedzie z juniorami na mecz do Bydgoszczy (z AZS w sobotę o godzinie 11). W młodzieżowej drużynie zagra też Radosław Kosicki i Marcin Zaleski.
Natomiast trampkarze i młodzicy zagrają jutro w Janikowie z Elaną Toruń.

Historia spotkań Unii z Włocłavią:
+ 26.11.2006, Unia - Włocłavia 2:0 (Mysiak, T. Ciesielski) - pucharowy
+ 21.02.2007, Unia - Włocłavia 3:0 (Bekas, Nowosielski, Tyc) - sparing