Wygrali dziś wszyscy

• autor: redakcja, 2010-09-04 19:29

Wszystkich raduje dziś wygrana pierwszego zespołu MLKS Unia Janikowo. Swoje mecze wygrały dziś też wszystkie drużyny młodzieżowe, które rozpoczęły sezon. Na początek rozgrywek wciąż czekają Orlicy.

Juniorzy starsi pokonali na wyjeździe AZS Bydgoszcz 4:1. Po dwie bramki dla naszych zawodników strzelili: Krystian Kosicki (35' i 77') oraz Łukasz Chomik (56' i 66' z rzutu wolnego). Unia straciła gola w 39. minucie mecze. W zespole tym zagrało trzech zawodników z pierwszej drużyny: Radosław Kosicki, Przemysław Kędziora i Marcin Zaleski.

UNIA: Porszke - Czechanowski, Pochylski (46' Karpiński), K. Kosicki, Chomik (87' Biernacki), Swojnóg, P. Kędziora (75' Stawicki), Zaleski, Łodożyński, Kaczmarek II (83' Kasprzak), R. Kosicki.

Trampkarze pewnie pokonali Elanę Toruń na boisku przy Gimnazjum w Janikowie. Mecz zakończył się wynikiem 5:2 (3:1). Jak poinformował nas kierownik drużyny bramki dla Unii strzelili: Michał Borecki (trzy), Michał Milas (jedną) oraz był gol samobójczy po dośrodkowaniu z rzutu wolnego Pawła Radaszewskiego.

Młodzicy także grali z toruńską Elaną wygrywając 1:0 po golu Adama Przybylskiego z rzutu karnego w pierwszej połowie meczu. Trener Jacek Michniewski szczególnie wyróżnił strzelca bramki, a także Tomasza Gilasa.