Urodziny Piotra Bachanka

• autor: redakcja, 2010-09-06 10:39

W dniu dzisiejszym swoje 22. urodziny obchodzi wychowanek naszego klubu - Piotr Bachanek. Urodził się on 6 września 1988 roku w Inowrocławiu. Mierzy 176 centymetrów wzrostu i waży 68 kilogramów. Jest uniwersalnym - ofensywnym pomocnikiem, może grać także jako napastnik. W sezonie 2006/2007 występował w rezerwach naszego klubu, czyli w Unii II/Piaście Kołodziejewo. Był tam wyróżniającym się zawodnikiem, dlatego Artur Polehojko włączył go do kadry pierwszego zespołu na nowy sezon. Był wówczas oznaczony numerem "15". Jednak w pierwszej drużynie był tylko kilka tygodni i dalszą cześć sezonu 2007/2008 spędził w rezerwach. Kolejne dwa lata w jego wykonaniu to w Gople Kruszwica i Zootechniku Kołuda Wielka. Do Unii wrócił przed obecnym sezonem. Ma numer "8" na koszulce. W trzeciej lidze rozegrał pięć meczów (133 minuty). Grał też w pucharach: w centralnym zaliczył 90 minut w meczu ze  Świtem, a w okręgowym przeciwko Szubiniance zagrał także cały mecz i zdobył bramkę.

Piotrowi z okazji urodzin życzymy wszelkiej pomyślności w życiu prywatnym, a także sukcesów podczas gry w Unii!