Łukasz Pachelski odwiedził Janikowo

• autor: redakcja, 2010-09-27 14:43

Na trybunach podczas sobotniego meczu mogliśmy zobaczyć Łukasza Pachelskiego. Grał on w Unii w sezonie 2003/2004, czyli za czasów świetności naszego klubu.

Łukasz urodził się 28 września 1982 roku. Grał na pozycji napastnika. Jest wychowankiem Petro Płock. W Orlenie zagrał osiem meczów w Ekstraklasie i strzelił trzy gole. Występował też w Hutniku Warszawa i Hetmanie Zamość, z którego przyszedł do Unii. W Janikowie spędził cały sezon 2003/2004. W pierwszej rundzie miał numer '16', jednak ze względu na kontuzję nie mógł rozegrać żadnego meczu. Wiosną grał już z numerem '14'. W rundzie wiosennej rozegrał siedem spotkań (331 minut), także ze względu na kontuzję. Po odejściu z Unii nie grał przez półtora roku, a później zasilił Mazowsze Płock. Grał tam tylko wiosną 2006 roku. Niestety przez kontuzję musiał zakończyć karierę, choć był uważany za wielki talent.

Podczas sobotniego meczu z Notecianką, popularny "Pachel" był pod wrażeniem stadionu Unii i stwierdził, że miło było odwiedzić Janikowo po sześciu latach.

Pozdrowienia dla Łukasza od kibiców Unii Janikowo!