Zapomnieć o całym tygodniu!

• autor: redakcja, 2010-09-27 15:09

Miejmy nadzieję, że piłkarze Unii Janikowo szybko zapomną o ostatnim tygodniu i po następnych meczach będą wspinać się w górę trzecioligowej tabeli.

LICZBA MINIONEGO TYGODNIA
''0''
Tyle bramek strzelili nasi piłkarze przez trzy ostatnie mecze. Tydzień temu w sobotę przegrali w Swarzędzu 0:2. W środę zostali wyeliminowani z Pucharu Polski przegrywając w Markowicach 0:1, a trzy dni temu ulegli Noteciance Pakość 0:2.

Wszyscy czekali na ten derbowy pojedynek. O meczu tym mówili praktycznie wszyscy już tydzień temu. Smaczkiem całych derbów była możliwość strzelenia przez naszą drużynę setnego gola w spotkaniu przeciwko Noteciance.

Pierwsza połowa pokazała, że faworytem spotkania była Unia. To janikowianie częściej posiadali piłkę i mądrze grali w obronie. W drugiej połowie było już odwrotnie. A były nasz bramkarz - Marcin Ciesielski miał mało pracy.

Miejmy nadzieję, że nasi piłkarze szybko zapomną o tym co było i jeszcze nie raz pokażą na co ich stać oraz, że są zespołem zasługującym na czołowe miejsca w lidze. Wszyscy w Was wierzymy!

W rozszerzeniu przeczytacie kilka migawek z nieoficjalnej strony Notecianki...

Porównanie Juventusu Turyn z Lechem Poznań gdzie pierwszy na transfery wydał ponad 50 milionów euro o drugi może łącznie z 1 milion to tak jak porównanie Unii z Notecianką.

Jednak jak pokazuje boisko pieniądze nie grają!!!!

Nasza ekipa to zbitek ambitnych ludzi, którzy grają dla przyjemności swojej i swoich kibiców. Brak w naszej ekipie "jasiów Wędrowniczków" szukających złotówek w niczym nie ujmuje jakości boiskowej.

Unia Janikowo w dzisiejszym meczu mogła  zaobserwować jak poważne błędy popełniała przez ostatnie lata w swojej polityce transferowej:

1. "HISZPAN" - Krzysztof Misiąg -  niechciany zawodnik Unii, który w dniu dzisiejszym stanowił trzon i podstawę w  obronie Notecianki

2. "Boczek" - Marcin Ciesielski - niedoceniany przez laty golkiper Unii, bramkarz Notecianki Pakość.

3. "Erwin" - Erwin Woźniak - młody, zdolny, rozwojowy napastnik -  niestety niedoceniony przez  Unię,a dostrzeżony przez Noteciankę.

4. "Wiśnia" - Krzysztof Wiśniewski - świetny młody obrońca, ale przecież "jaśki" byli lepsi!!!!

5. "Nadola" - No Koments!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Panowie w imieniu własnym a myślę, że w imieniu wielu kibiców z Pakości pragnę Wam podziękować za dzisiejsze popołudnie, w którym udowodniliście kto jest najlepszy w powiecie Inowrocławskim!!!!!!!!!!!