Urodziny Arkadiusza Dereżyńskiego

• autor: redakcja, 2010-10-02 18:07

Dzisiaj swoje 25. urodziny obchodzi zawodnik Unii - Arkadiusz Dereżyński. Urodził się on 2 października 1985 roku we Wągrowcu. Ma 179 centymetrów wzrostu i waży 77 kilogramów. Gra na pozycji środkowego pomocnika. Jest wychowankiem Wełny Skoki. Grał też w juniorach, rezerwach i pierwszej drużynie Amiki Wronki, a także reprezentował barwy takich klubów jak: Mieszko Gniezno, Mieszko Gniezno, ŁKS Łomża, Polonia Słubice, Pogoń Świebodzin i Ilanka Rzepin. Od tego sezonu jest piłkarzem Unii. W naszych barwach rozegrał dziewięć meczów ligowych (809 minut), w których zdobył jedną bramkę i zaliczył dwie żółte kartki. Występuje z numerem "14" na koszulce.

Z okazji urodzin Arkadiuszowi życzymy wszelkiej pomyślności w życiu prywatnym, a także wielu sukcesów podczas piłkarskiej kariery.