Brak u篡tkownik闚

Aktualno軼i

Zmienne szcz窷cie m這dzie篡

• autor: redakcja, 2010-10-10 15:07

Wczoraj i dzisiaj swoje mistrzowskie mecze rozgrywa造 m這dzie穎we dru篡ny naszego klubu. Wszystkie cztery zespo造 wyst徙i造 w Janikowie.

W sobot do Janikowa przyjecha造 dwa zespo造 Sparty Brodnica, by zagra z naszymi Trampkarzami i M這dzikami. Ci pierwsi bo bardzo wyrównanym meczu przegrali 1:2 (0:0). Warto doda, 瞠 Unia prowadzi豉 ju 1:0 po bramce Micha豉 Milasa, ale nieporadno嗆 naszych defensorów sprawi豉, 瞠 z trzema punktami ostatecznie zostali go軼ie.

Z kolei M這dzicy Sparty Brodnica do naszego miasta przyjecha造 w bardzo os豉bionym sk豉dzie, gdy tylko w siódemk. Unia obj窸a prowadzenie po bramce Sebastiana Pluci雟kiego, ale po odniesieniu powa積ej kontuzji rozci璚ia 逝ku brwiowego przez zawodnika go軼i arbiter spotkania by zmuszony odgwizda koniec meczu przed up造wem regulaminowego czasu, poniewa brodnickiej dru篡nie zosta這 tylko sze軼iu pi趾arzy.

Natomiast dzisiaj o godzinie dziesi徠ej na boisku gimnazjalnym solidn lekcj futbolu janikowskim juniorom dali pi趾arze Zawiszy Bydgoszcz wygrywaj帷 0:6 (0:3). Bydgoska ekipa bramki zdobywa豉 w nast瘼uj帷ych minutach: 7, 15, 33, 51, 68 i 90+2.
UNIA: Biernacki - Kruszka (74' Kasprzak), K. Kosicki, Chomik (77' Stanek), Swojnóg, P. K璠ziora (46' Gabrych), Zaleski, υdo篡雟ki, Zub, R. Kosicki (57' Pluci雟ki), Stawicki.
Rezerwowi - nie zagrali: Porszke, Miko豉jczyk, M. Kaczmarek II.

W dniu dzisiejszym na boisko wyszli te Orlicy, którzy rozgromili D帳 Barcin w stosunku 12:2.