dzisiaj: 739, wczoraj: 12002

Zwycięstwa młodych Unitów

• autor: redakcja, 2010-10-16 20:31

W szalenie dobrych humorach są dzisiaj młodzi piłkarze naszych trzech drużyn młodzieżowych. Wszystkie ekipy odniosły dzisiaj pewne i bardzo wysokie zwycięstwa. Na wygraną bardzo liczą też Juniorzy Starsi, którzy grają jutro.

Najmłodsi Unici, czyli Orliki na wyjeździe rozgromili Zjednoczonych Szarlej 36:0, choć w tym wypadku nawet to określenie jest nieadekwatne do dzisiejszego wyniku. Gratulujemy podopiecznym Romana Pietrali za osiągnięcie tak bardzo wysokiego rezultatu.

Młodzicy z kolei uporali się w Gniewkowie z tamtejszą Unią strzelając jej osiem goli i zachowując czyste konto. Do wyniku 8:0 (3:0) przyczyniły się dwa gole Mateusza Brzóstowskiego i Tomasza Gilasa, a także jeden Adama Przybylskiego, Przemysława Swojnóga, Dawida Pieszaka i Pawła Krupińskiego.

Także w Gniewkowie swój mecz rozgrywali nasi Trampkarze. Janikowianie odnieśli zwycięstwo 5:2 (2:0). Bramki zdobyli: Marcel Trafny (dwie) oraz po jednej Bartosz Konrad, Michał Milas i Michał Borecki.

Jutro w Bydgoszczy z zespołem BKS zmierzą się janikowscy Juniorzy Starsi. Początek meczu o godzinie dziesiątej.