Juniorzy przegrali, orlicy wygrali

• autor: redakcja, 2010-10-23 17:14

W dniu dzisiejszym oprócz meczu pierwszej drużyny swoje ligowe spotkania rozgrywały też dwie młodzieżowe ekipy naszego klubu. Przy fatalnych porażkach zarówno trzecioligowców, jak i juniorów, humory poprawiają wyniki najmłodszego zespołu Unii - orlików. Warto też dodać, że jutro swoje mecze na boisku przy Gimnazjum w Janikowie zagrają trampkarze (godzina 10:00) i młodzicy (godzina 12:00).

O godzinie dziesiątej na własnym boisku solidną lekcję futbolu otrzymali nasi juniorzy. Doznali oni porażki z Elaną Toruń, która jest liderem tabeli 0:6 (0:4). Nasi zawodnicy bramki tracili w następujących minutach: 16, 22, 31, 45, 87, 89. Jest to już piąta ligowa przegrana z rzędu.

Juniorzy Unii zagrali w następującym składzie:
Biernacki - Łodożyński, Stawicki (68' Kasprzak), R. Kosicki, Czechanowski - Swojnóg (75' Stanek), K. Kosicki, Kruszka, Chomik - Zaleski, P. Kędziora.

Z kolei orlicy wysoko pokonali LZS Zjednoczonych Kościelec. Mecz zakończył się wynikiem 13:1.