Urodziny Przemysława Kędziory

• autor: redakcja, 2010-10-25 10:08

Dzisiaj swoje 16. urodziny obchodzi Przemysław Kędziora. Oznacza to, że od najbliższego spotkania z Mieszkiem Gniezno będzie on do dyspozycji trenera przy ustalaniu meczowej osiemnastki.

Przemysław Kędziora urodził się 25 października 1994 roku w Inowrocławiu. Ma 170 centymetrów wzrostu i waży 63 kilogramy. Jest wychowankiem Unii. Jego optymalną pozycją na boisku jest atak, choć może też grać jako ofensywny pomocnik. Kędziora do kadry pierwszej drużyny został włączony przed obecnym sezonem. Ma numer "9" na koszulce. Póki co gra jednak w juniorach starszych. W tym sezonie rozegrał tam dwanaście meczów strzelając cztery gole.

Z okazji urodzin Przemysławowi życzymy wszelkiej pomyślności w życiu prywatnym oraz wielu wspaniałych sukcesów podczas piłkarskiej kariery.