Urodziny Marcina Dworackiego

• autor: redakcja, 2010-11-11 01:19

Dzisiaj swoje 18. urodziny obchodzi Marcin Dworacki. Urodził się on 11 listopada 1992 roku w Inowrocławiu. Ma 189 centymetrów wzrostu i waży 83 kilogramy. Gra na pozycji środkowego obrońcy. Jest wychowankiem naszego klubu. Dwa i pół sezonu spędził w juniorach Zawiszy Bydgoszcz. Przed obecnym sezonem wrócił do Janikowa i stał się podstawowym zawodnikiem trzecioligowej Unii. Gra z numerem "21". W rozgrywkach ligowych rozegrał czternaście meczów przebywając na boisku 1142 minut. Zaliczył także jedną asystę w meczu z Chemikiem Bydgoszcz, a także został ukarany dwiema żółtymi kartkami w spotkaniu z Mieszkiem Gniezno, które w konsekwencji oznaczały czerwony kartonik. Ponad to rozegrał 65 minut w rozgrywkach okręgowego Pucharu Polski.

Z okazji urodzin Marcinowi życzymy wszelkiej pomyślności w życiu prywatnym, a także wielu wspaniałych sukcesów w piłkarskiej karierze.