Plebiscyt MLKS Unia Janikowo 2010

• autor: redakcja, 2010-11-17 10:30

Podobnie jak w poprzednim roku postanowiliśmy zorganizować zabawę dla wszystkich kibiców naszego klubu. Zapraszamy do wzięcia udziału w plebiscycie MLKS Unia Janikowo 2010. Poniżej przedstawiamy osiem dziedzin, mianowicie wybrać należy najlepszego bramkarza, obrońcę, pomocnika i napastnika oraz piłkarza roku. Ponadto głos można oddać na odkrycie roku oraz najpiękniejszą bramkę i największe piłkarskie emocje w Janikowie w 2010 roku.

Przy głosowaniu należy krótko opisać wybranego przez siebie piłkarza czy mecz. Głosy można wysyłać na adres e-mail eryk.wozniak@vp.pl do 30 listopada 2010 roku.

Przed poznaniem nominacji do tegorocznego plebiscytu przypomnijmy sobie najlepszych w 2009 roku:
Tak więc najlepszym bramkarzem został Michał Wróbel, obrońcą Maciej Mysiak, pomocnikiem Piotr Nowosielski, a napastnikiem Marcin Krzywicki. Natomiast piłkarzem minionego roku był Maciej Mysiak. Z kolei jako odkrycie uznaliście państwo Filip Jagielskiego.

Najładniejszą bramką strzeloną w Janikowie w 2009 roku był gol Łukasza Kalinowskiego:
1. Łukasz Kalinowski (mecz Unia – Victoria 3:2, gol na 3:2)
W 85' na stadionie zapanowała euforia. Przy samej linii autowej z około czterdziestu metrów rzut wolny wykonywał Kalinowski. Piłka po jego kopnięciu nieoczekiwanie znalazła się w okienku bramki Tomaszewskiego – 3:2 dla Unii!

KLIKNIJ NA "WIĘCEJ" - POZNAJ NOMINOWANYCH W 2010 ROKU!

Najlepszy bramkarz 2010:

1. Maciej Sirko
2. Marcin Dworacki
3. Piotr Bachanek

Największe piłkarskie emocje 2010:
1. UNIA - Tur Turek 1:1
2. UNIA - Raków Częstochowa 2:4
3. UNIA - Nordenia Dopiewo 2:1

Najładniejsza bramka w Janikowie 2010:
1. Marcin Krzywicki (Unia - Czarni Żagań 4:1; gol na 1:0)
24’ Adam Lisiecki idealnie dośrodkował z prawej strony boiska wprost na głowę Krzywickiego, który posłał piłkę w samo okienko bramki. Bramkarz nawet nie drgnął – 1:0!
2. Łukasz Ślifirczyk (Unia - Lechia Zielona Góra 2:0; gol na 2:0)
40' Lisiecki idealnie dograł do Krzywickiego. Snajper Unii wrzucił piłkę z prawej strony w pole karne wprost na główkę Ślifirczyka - 2:0!
3. Piotr Bachanek (Unia - Nordenia Dopiewo 2:1; gol na 2:1)
85' Lisiecki zostawił piłkę Klimkowi, który znakomicie prostopadle dograł do Bachanka na lewą stronę, który z około czternastu metrów lewą nogą oddał strzał życia - piłka zmierzająca w okienko bramki odbiła się jeszcze od słupka i wpadła do siatki - 2:1 dla Unii i szał radości!!! Szczęśliwy strzelec gola ukarany żółtą kartką za ściągnięcie koszulki.

ZAPRASZAMY DO UDZIAŁU W ZABAWIE!