Marcin Krzywicki trzyma kciuki za Unię

• autor: redakcja, 2010-12-01 22:08

Marcin Krzywicki został wybrany najlepszym piłkarzem MLKS Unia Janikowo w 2010 roku. Napastnik ten grał w naszym klubie w sezonie 2009/2010. Popularny "Krzywy" w 26. ligowych spotkaniach drugiej ligi strzelił czternaście goli. Obecnie Marcin gra w Cracovii Kraków, w której w tym sezonie w pięciu meczach Ekstraklasy strzelił jedną bramkę.

Miło dowiedzieć się, że kibice docenili mój wkład w występy zespołu. Przede wszystkim dziękuje im za oddanie na mnie głosów. Mimo początków wielkiej niechęci do mnie :). Boli tylko fakt, że występowałem w sezonie, w którym klub spadł do trzeciej ligi. Dużo zawdzięczam klubowi, ponieważ tu trafiłem na trenerów Kieżuna i Mazurkiewicza, od których otrzymałem prawdziwą szansę oraz zespół w który się wkomponowałem i mogłem występować regularnie... Udało mi się odbudować, a co za tym idzie podjąć walkę o miejsce w skladzie Cracovii. Na bieżąco śledzę losy zespołu i trzymam kciuki w każdym meczu. Pozdrawiam... - powiedział specjalnie dla naszego serwisu Marcin Krzywicki.

My także ze swojej strony gratulujemy Marcinowi zwycięstwa w naszym plebiscycie, a także premierowej bramki zdobytej w Ekstraklasie. Pozdrawiamy, czekając na kolejne gole zdobyte w najwyższej klasie rozgrywkowej w Polsce przez najlepszego piłkarza Unii w 2010 roku.