dzisiaj: 861, wczoraj: 12002

Playarena

• autor: redakcja, 2010-12-08 20:54

Playarena to niezależne od PZPN darmowe rozgrywki piłkarskie dla wszystkich chętnych, także dla Ciebie!

Rozgrywki prowadzone są w ligach w ramach miasta. Każde miasto może mieć własną ligę. Po zakończeniu sezonu organizowany jest turniej o Mistrzostwo Polski. W Playarena.pl ludzie umawiają się na mecze rozgrywane w rzeczywistości. Wykorzystany został internet by dokonać rewolucji w polskiej piłce.

Także swoją ligę będzie miało Janikowo. Do rozgrywek zapisało się już kilka drużyn. Dopisz do ligi swój zespół i umów pierwszy mecz. W ten sposób rozpoczniesz rozgrywki ligowe w Twoim mieście! Mecze rozgywane będą na Boiskach Orlik 2012.

Wszelkie pytania proszę kierować do Michała Brodnickiego - ambasadora rozgrywek w Janikowie pod numrem gadu-gadu 6461735.