dzisiaj: 2600, wczoraj: 12002

Urodziny Marcina Piesika

• autor: redakcja, 2011-01-07 00:02

Dzisiaj swoje 26. urodziny obchodzi Marcin Piesik. Bramkarz naszego klubu urodził się 7. stycznia 1985 roku w Świeciu. Ma 194 centymetry wzrostu i waży 88 kilogramów. Jest wychowankiem Zawiszy Bydgoszcz. Kolejnie grał w UKS SMS Łódź, jednak pół roku spędził na wypożyczeniu do Pogoni Zduńska Wola. Później po powrocie do Łodzi w SMS-ie był tylko pół roku, gdyż od sezonu 2004/2005 stał się zawodnikiem Unii Janikowo. W biało-niebieskich nieprzerwanie grał przez trzy sezony, w których siedemnaście razy występował w spotkaniu ligowym, w tym jeden raz na zapleczu Ekstraklasy. Wówczas grał z numerami "23" i "12". Po spadku do trzeciej ligi wyjechał na Cypr i został graczem AS Othéllos Athiénou. Po powrocie do Polski reprezentował takie kluby jak TKP Tczew i Victoria Koronowo. Od tego sezonu ponownie jest piłkarzem naszej Unii. Gra z numerem "12". W obecnym sezonie zagrał dwanaście ligowych spotkań (1080 minut). Ujrzał także dwie żółte kartki. Łącznie w naszym klubie rozegrał 29 gier mistrzowskich, w których 34 razy został pokonany i musiał wyciągać piłkę z siatki.

Marcinowi z okazji urodzin życzymy wszelkiej pomyślności w życiu prywatnym, a także wielu sukcesów w barwach Unii.