Transferów nadchodzi czas...

• autor: redakcja, 2011-01-09 17:46

Jutro piłkarze Unii rozpoczną przygotowania do rundy wiosennej sezonu 2010/2011, a co za tym idzie czekają nas transfery. Z pewnością kilku zawodników opuści szeregi drużyny Tomasza Mazurkiewicza, a kilku nowych ją zasili, po to, aby jak najszybciej wspiąć się na górną część trzecioligowej tabeli.

Jakiś czas temu zamieściliśmy na naszej stronie ankietę dotyczącą tego, jakiego nowego piłkarza najbardziej potrzebowałaby Unia. W zabawie udział wzięło 127 kibiców.

Największa ilość głosów została oddana na napastnika, który otrzymał 48%. Niespodziewanie aż 17% kibiców uważa, że Unii potrzebny jest nowy bramkarz. 9% twierdzi, że trenerowi Tomaszowi Mazurkiewiczowi przydałby ofensywny środkowy pomocnik. O dwa procenty mniej ludzi uważa, iż janikowską drużynę musi zasilić środkowy obrońca. 5% fanów biało-niebieskich chciałoby zobaczyć wiosną w Unii nowego defensywnego pomocnika. Natomiast po 4% głosów zyskali nowi prawi obrońcy, prawi pomocnicy i lewi pomocnicy. Najmniej głosów, a co za tym idzie według kibiców najmniej potrzebny jest nam nowy lewy obrońca (2%).