Dereżyński wznowił treningi

• autor: redakcja, 2011-01-17 21:33

Arkadiusz Dereżyński dołączył dzisiaj do trenującej od tygodnia drużyny trenera Tomasza Mazurkiewicza. Jeden z czołowych zawodników Unii przez ostatni czas zmagał się z grypą.

Piłkarze Unii trenowali dzisiaj w hali. Mieli przeprowadzane testy wydolnościowe. Jutro biało-niebiescy ćwiczyć będą na siłowni, a także na boisku "Orlik 2012". Na dworze jest coraz cieplej, a co za tym idzie polepsza się stan murawy na bocznym boisku. Możliwe więc, że wkrótce podopieczni Tomasza Mazurkiewicza wyjdą na pełnowymiarowe pole do gry. W poprzednim tygodniu Unia korzystała także z hali widowiskowo-sportowej, jak i obiektów "Orlik", a także z siłowni. Janikowska drużyna odbyła też zajęcia w terenie biegając poza obiektami stadionu. Dla dyspozycji graczy jest także kryta pływalnia "Wodnik".

Z kontuzją pachwiny zmaga się kapitan Unii - Marcin Rogalski. Popularny "Rogal" dzisiaj przebył badania w Bydgoszczy.

Trener Mazurkiewicz cały czas przygląda się 25-letniemu testowanemu środkowemu obrońcy.