Marcin Rogalski odchodzi z Unii

• autor: redakcja, 2011-01-21 18:59

Najbardziej doświadczony piłkarz grający w Unii w rundzie jesiennej obecnego sezonu, najlepiej oceniany przez janikowskich kibiców, kapitan drużyny - Marcin Rogalski przestał być zawodnikiem naszego klubu. Jest to ogromne osłabienie biało-niebieskich przed zbliżającą się rundą wiosenną.

Marcin Rogalski przyszedł do Unii przed obecnym sezonem z Zawiszy Bydgoszcz. Piłkarz ten rozegrał w Unii trzynaście ligowych spotkań przebywając na boisku 1170 minut. Został ukarany pięcioma żółtymi kartkami. Ponadto wystąpił w jednym meczu pucharowym(pełne dziewięćdziesiąt minut) przeciwko Świtowi Nowy Dwór Mazowiecki. Rogalski grał jako środkowy obrońca z numerem "19" na koszulce.

Marcinowi dziękujemy za reprezentowanie barw naszego klubu i życzymy powodzenia w dalszej karierze piłkarskiej.