Trzeci tydzień treningów rozpoczęty

• autor: redakcja, 2011-01-24 20:43

Dzisiaj piłkarze Unii Janikowo rozpoczęli trzeci tydzień przygotowań do rundy wiosennej sezonu 2010/2011. Zajęcia odbywały się w hali. Trener Tomasz Mazurkiewicz nie pierwszy raz już śledził poczynania swoich podopiecznych na sport-testerach.

Z zawodników, którzy zostali w kadrze zabrakło Tomasza Wawrzyniaka, który poczynania kolegów obserwował z trybun. Ma on problemy zdrowotne. Na zajęciach pojawili się natomiast pozostali gracze, w tym ci, którzy są na celowniku klubów drugoligowych - Dawid Mieczkowski i Marcin Brzykcy. Z drużyną ćwiczy nadal testowany środkowy obrońca.

Natomiast jeżeli chodzi o odejście Marcina Rogalskiego, to zawodnik ten opuścił szeregi naszego klubu ze względu na zdrowie. Okazało się, że kontuzja podpory biało-niebieskich w rundzie jesiennej jest groźniejsza niż przypuszczano pierwotnie i obrońca zmuszony był przerwać karierę piłkarską.