Sparingpartner: Unia Gniewkowo

• autor: redakcja, 2011-01-28 00:06

Miejski Ludowy Klub Sportowy Unia Gniewkowo będzie pierwszym sparingpartnerem naszej drużyny podczas zimowych przygotowań do rundy wiosennej. Mecz z imienniczką odbędzie się jutro o godzinie 18:30 w Toruniu.

MLKS "Unia" Gniewkowo powstał 16. sierpnia 1995 roku. Trenerem tego zespołu jest Jacek Sobczak. Po rundzie jesiennej jego drużyna zajmuje ósme miejsce w czwartoligowej tabeli z dorobkiem 22. punktów (6 zwycięstw, 4 remisy, 5 porażek). Nasz najbliższy rywal jesienią strzelił siedemnaście bramek, a stracił o jedną więcej. W rozgrywkach ligowych najlepszym strzelcem gniewkowian jest Krystian Piechocki z dziewięcioma golami na koncie. Warto dodać, że do niedawna pracownikiem, a dokładnie byłym działaczem, piłkarzem i trenerem Unii Gniewkowo był Dariusz Semenowicz, który od stycznia jest szkoleniowcem janikowskich juniorów.