Sparing z Unią Gniewkowo odwołany

• autor: redakcja, 2011-01-28 20:28

Informujemy, że zaplanowany na jutro sparing z Unią Gniewkowo został odwołany.

Kadra MLKS Unia Janikowo nie jest w tej chwili jeszcze zbyt liczna. Kilku zawodników boryka się z urazami lub choruje. Na obecny moment, nie w pełni zdrowi są Mariusz Gabrych, Arkadiusz Dereżyński, Tomasz Wawrzyniak oraz Tomasz Nowacki. Zawodnicy ci w ostatnim tygodniu leczyli się lub trenowali w ograniczonym zakresie. Na szczęście urazy tych piłkarzy nie są groźne i obędzie się bez długotrwałej pauzy w treningach. Powinni być oni do dyspozycji trenera od poniedziałku. W związku z powyższym, sztab szkoleniowy Unii podjął decyzję, iż rozgrywania meczu kontrolnego mija się z celem.

Jednocześnie informujemy, sparing z Zawiszą Bydgoszcz odbędzie się zgodnie z planem. Przypominamy, że mecz ten rozegrany zostanie w środę 2. lutego 2011 roku, o godz. 14:00, na sztucznej płycie przy ul. Gdańskiej 163 w Bydgoszczy. Od poniedziałku, z Unią rozpocznie treningi kilku nowych zawodników. Planowane są testy 5-6 piłkarzy. Odbędą oni zajęcia treningowe z naszym zespołem oraz wystąpią w nadchodzących meczach kontrolnych. Od poniedziałku zespół zaczyna też obóz dochodzeniowy. Drużyna trenować będzie dwa razy dziennie korzystając z sali, siłowni oraz boiska Orlik lub jeżeli pozwolą warunki z boiska trawiastego.