Przygotowania Juniorów

• autor: redakcja, 2011-01-31 20:56

Od 14. stycznia 2011 roku Juniorzy MLKS Unia Janikowo rozpoczęli przygotowania do rundy wiosennej sezonu 2010/2011. Natomiast od dzisiaj młodzieżowa kadra naszego klubu ma zajęcia w ramach obozu dochodzeniowego. Treningi odbywają się pod okiem nowego trenera - Dariusza Semenowicza.

Od pierwszego treningu na zajęciach pojawiło się szesnastu piłkarzy, którzy grali w rozgrywkach ligi wojewódzkiej jesienią: Dawid Porszke, Przemysław Czechanowski, Mikołaj Kruszka, Krystian Kosicki, Jakub Kasprzak, Łukasz Chomik, Dariusz Swojnóg, Kamil Pluciński, Radosław Łodożyński, Mateusz Mikołajczyk, Mateusz Kaczmarek II, Daniel Kędziora, Szymon Zub, Grzegorz Stanek, Bartosz Stawicki i Przemysław Kędziora oraz Radosław Kosicki, którzy byli w szerokiej kadrze pierwszej drużyny.

Ponadto na treningach pojawiło się czterech nowych zawodników: Mateusz Bujny, Dawid Dulski, Krzysztof Gałązka i Andrzej Kurant. Z graczy tych największe szanse na grę ma Bujny, gdyż Dulski i Gałązka na ten moment przestali uczestniczyć w zajęciach.

Natomiast Mateusz Biernacki, Kamil Bilak, Mateusz Kaczmarek I, Hubert Krupiński i Hubert Pochylski nie wznowili zajęć i ich obecność w kadrze na nową rundę stanęła pod dużym znakiem zapytania.

Plan juniorów treningów na najbliższy tydzień:
1.02 - 11:00 (zajęcia w terenie / siłownia)
2.02 - 18:00 (zajęcia na hali)
3.02 - 11:00 (zajęcia w terenie / siłownia)
4.02 - 13:30 (zajęcia na hali / basen)
5.02 - 13:30 (zajęcia na hali / basen)

Podczas przygotowań zespół juniorów rozegra też pięć sparingów. 23. lutego zmierzymy się z B-klasowym Zootechnikiem Kołuda Wielka. 5. marca naszym przeciwnikiem będzie juniorska drużyna Pogoni Mogilno. 12. marca w towarzyskim meczu sprawdzimy formę Równej Szansy Suchatówki, która także gra w B-klasie. 19. marca po raz drugi w tym okresie przygotowawczym naszym rywalem będzie Pogoń. W trakcie ustaleń jest jeszcze sparing z Piastem Kołodziejewo z A-klasy.