Dawid Mieczkowski odszedł z Unii

• autor: redakcja, 2011-02-01 20:17

Dawid Mieczkowski - bramkarz, który do Unii trafił przed obecnym sezonem na zasadzie wypożyczenia z Promienia Opalenica zostanie nowym piłkarzem OKS Brzesko. Zawodnik ten miał grać u nas przez rok, jednak jego macierzysty klub postanowił skrócić okres wypożyczenia.

Mieczkowski w rozgrywkach ligowych rozegrał trzy mecze, w których na boisku przebywał 270 minut. W spotkaniach tych siedmiokrotnie zmuszany był do wyciągania piłki z siatki. Ponadto wystąpił w dwóch meczach Pucharu Polski w pełnym wymiarze czasowym, w których został pokonany dwa razy. Grał z numerem "23" na koszulce.

Dawidowi dziękujemy za reprezentowanie barw MLKS Unia Janikowo i życzymy powodzenia w dalszej karierze piłkarskiej.

W związku z odejściem Mieczkowskiego w zespole Unii jest tylko jeden bramkarz - Marcin Piesik. Jednak na popołudniowy trening dojechał kolejny testowany gracz i jest on golkiperem. Tak więc wszystko wskazuje na to, że biało-niebiescy wkrótce ponownie będą mieli dwóch piłkarzy grających na tej pozycji.