Treningi...

• autor: redakcja, 2011-02-07 21:06

Treningi, to właśnie one mają sprawić, że Unia w rundzie wiosennej będzie wspinać się w górę trzecioligowej tabeli. Dzisiaj nasi piłkarze po wolnej niedzieli ćwiczyli tylko po południu. Odbyli zajęcia na sztucznej murawie boiska "Orlik". Jutro biało-niebiescy będą trenować już dwa razy.

Na dzisiejszym treningu pojawiło się piętnastu zawodników, w tym czterech testowanych (m.in. Michał Góralski). Jeden z kandydatów do gry w Unii dzisiaj po raz pierwszy trenował z podopiecznymi trenera Tomasza Mazurkiewicza. Gra on na pozycji napastnika. Pozostali mają pojawić się w Janikowie w następnych dniach. Po meczu z Nielbą lekko poobijani są: Tomasz Wawrzyniak i Filip Jagielski, którzy udali się na odnowę biologiczną.

Jednocześnie informujemy, że doszło do zmiany terminu pierwszego sparingu drużyny juniorów. Ostatecznie mecz towarzyski z Piastem Kołodziejewo odbędzie się w najbliższą niedzielę o godzinie trzynastej na boisku przy Gimnazjum w Janikowie.