Sparingpartner: Luboński FC Luboń

• autor: redakcja, 2011-02-10 18:53

W najbliższy piątek o godzinie dwudziestej na sztucznym boisku we Wągrowcu piłkarze Unii Janikowo rozegrają trzeci sparing w ramach przygotowań do rundy wiosennej sezonu 2010/2011. Przeciwnikiem podopiecznych trenera Tomasza Mazurkiewicza będzie Luboński FC Luboń, który na co dzień gra w wielkopolskiej północnej czwartej lidze.

Aby przeczytać całą zapowiedź kliknij na "więcej".

Luboński Football Club Luboń
Data założenia: 3 marca 1943
Barwy: niebiesko-białe

Zespół z Lubonia po rundzie jesiennej zajmuje piąte miejsce w czwartej lidze. Po szesnastu mistrzowskich meczach Luboński FC ma na koncie 28 punktów. Zawodnicy z Wielkopolski wygrali siedem meczów, tyle samo zremisowali i dwa przegrali. Zdobyli 38 bramek, a stracili ich 13.

Warto dodać, że do pierwszej sparingowej konfrontacji pomiędzy Unią, a Lubońskim FC doszło już latem przed obecnym sezonem. 10. lipca 2010 roku na stadionie w Janikowie padł remis 1:1 (1:1). Prowadzenie objęli goście w 22. minucie spotkania, a wyrównującego gola dla Unii strzelił siedem minut później testowany wówczas Marcin Dworacki.