Turniej orlików

• autor: redakcja, 2011-02-12 15:24

I Halowy Turniej Orlików im. Alfreda Niedźwiedzkiego - Janikowo 2011

Dzisiaj na hali widowiskowo-sportowej w Janikowie odbył się I Halowy Turniej Orlików im. Alfreda Niedźwiedzkiego, który był zasłużonym działaczem MLKS Unia Janikowo.

Triumfatorem w halowych rozgrywkach była drużyna prowadzona przez trenera Romana Pietralę, czyli Unia Janikowo. Poniżej prezentujemy poszczególne wyniki osiągnięte przez janikowskich orlików:

Unia - Cuiavia Inowrocław 4:3
Unia - Gopło Kruszwica 4:2
Unia - LZS Kościelec 3:0
Unia - Piast Kołodziejewo 1:1

Końcowa tabela turnieju:
1. UNIA 10 12-7
2. Gopło 9 11-6
3. Kościelec 6 8-8
4. Piast 4 4:8
5. Cuiavia 0 5:10

Najskuteczniejszym strzelcem był Wiktor Krysztofiak z Unii Janikowo. Najlepszym zawodnikiem okazał się Jakub Rzewucki reprezentujący barwy Gopła Kruszwica. Najlepszym bramkarzem został wybrany gracz Piasta Kołodziejewo - Paweł Olejniczak. Natomiast najpewniejszym obrońcą był Bartosz Burzyński z Kościelca.

Organizatorami turnieju był MLKS Unia Janikowo i LZS Piast Kołodziejewo.

Ciekawostką jest fakt, iż piłkarz pierwszej drużyny MLKS Unia Janikowo - Marcin Zaleski pełnił funkcje spikera zawodów i w nowej roli radził sobie bardzo dobrze. ;)