Komunikat dla juniorów starszych

• autor: redakcja, 2011-02-12 15:59

Informujemy, że w najbliższy wtorek, tj. 15.02.2011 roku o godzinie 18:00 w siedzibie klubu odbędzie się spotkanie organizacyjne drużyny juniorów starszych naszego klubu z prezesem MLKS Unia Janikowo - Arturem Banaszakiem, a także w wiceprezesem ds. sportowych - Romanem Pietralą.

O obecność proszeni są wszyscy członkowie drużyny oraz zawodnicy, którzy po zakończeniu rundy jesiennej zakończyli uczęszczanie na treningi prowadzone przez trenera Dariusza Semenowicza.

Przypominamy też, że juniorzy jutro rozegrają spotkanie kontrolne z Piastem Kołodziejewo. Zbiórka zawodników zaplanowana jest na godzinę 12:00 na Stadionie Miejskim przy ulicy Głównej 40. Gracze proszeni są o zabranie wszelkiego sprzętu piłkarskiego.

Ponadto informujemy, że wszystkie mistrzowskie mecze juniorów, które będą w Janikowie rozpoczną się w niedziele o godzinie 11:00. Ponieważ liga zostanie wznowiona 20. marca, zaplanowany na dzień wcześniej sparing z Pogonią Mogilno zostanie odwołany.