Najlepszy trener drużyn młodzieżowych

• autor: redakcja, 2011-02-20 14:23

MLKS Unia Janikowo to nie tylko pierwsza drużyna grająca w trzeciej lidze, ale także drużyny młodzieżowe. Jakiś czas temu na naszej stronie zamieściliśmy ankietę dotyczącą najlepszego trenera zespołu juniorskiego w ostatniej dekadzie. W zabawie udział wzięło 101 osób.

Na miejscu pierwszym uplasował się Jacek Łukomski, który zdobył 24% głosów. Tuż za nim na podium znalazł się Zbigniew Bakalarski (14%). Miejsce trzecie należy do Romana Pietrali - obecnego trenera Orlików (11%).
Tuż poza podium znalazł się Tomasz Wiśniewski zdobywając 8% głosów. O jeden procent mniej głosów otrzymali: Paweł Lewandowski (obecnie Trampkarze), Arkadiusz Zaleski i Dariusz Zarembski. 6% poparcia zyskał Jacek Michniewski z Młodzików. Przemysław Plewa zdobył 5% głosów, a 4% Dariusz Semenowicz - obecny trener Juniorów i Jan Plewa.

Jestem zaskoczony samą ankietą, ale czy wynikami?! Wiedza i umiejętności podzielenia się nią z zespołem, poparte uczciwą pracą, treningiem mogą przynieść sukces, za który uważam miejsce w tej ankiecie. Dziękuję i pozdrawiam. - powiedział najlepszy trener drużyn młodzieżowych w naszym klubie w ostatniej dekadzie - Jacek Łukomski.