dzisiaj: 2068, wczoraj: 13058

Sparingpartner: Sokół Kleczew

• autor: redakcja, 2011-02-25 00:03

Kolejnym sparingpartnerem podopiecznych trenera Tomasza Mazurkiewicza będzie czwartoligowy Sokół Kleczew. Mecz z wielkopolskim rywalem zostanie rozegrany w najbliższą sobotę, tj. 26. lutego 2011 roku we Wągrowcu. Początek spotkania o godzinie 17:30.

Aby przeczytać całość kliknij na "więcej".

Klub Sportowy Sokół Kleczew
Rok założenia: 1928
Barwy: zielono-czerwono-białe

Sokół Kleczew pewnie zmierza po awans do trzeciej ligi kujawsko-pomorsko-wielkopolskiej. Po rundzie jesiennej piłkarze tego klubu zajmują pierwsze miejsce w tabeli z 37. punktami na koncie. Wygrali jedenaście spotkań, cztery zremisowali i jedno przegrali. Strzelili czterdzieści, a stracili trzynaście bramek. Mają aż siedem punktów przewagi nad drugim w tabeli Płomykiem Koźminiec. Obecnie, od 1. stycznia trenerem Sokoła jest Andrzej Ostański. Co ciekawe, mimo pierwszego miejsca z piłkarzami z Kleczewa w tym sezonie już wcześniej pracowało dwóch innych szkoleniowców - kolejno: Leszek Findling i Adam Topolski. Zawodnikiem tego wielkopolskiego klubu jest były gracz Unii - Waldemar Kruk. Ponadto barwy kleczewskiej drużyny reprezentują testowani kiedyś w Janikowie: Wojciech Gąsiorowski, Damian Augustyniak i Jacek Kopaniarz. Prawdziwą gwiazdą w Sokole wydaje się być Dariusz Stachowiak, napastnik, który jeszcze kilka lat temu grał w Ekstraklasie w barwach Górnika Zabrze lub ŁKS Łódź. Z kolei kiedyś w Kleczewie grał obecny piłkarz Unii - Michał Chmielecki. W Sokole występował też testowany u nas - Michał Góralski.

Będzie to drugi sparing Unii z Sokołem Kleczew. Latem, przed obecnym sezonem nasi zawodnicy na boisku przeciwnika pokonali gospodarzy 1:0 po bramce Adama Lisieckiego.

Piłkarze Unii w dniu wczorajszym odbyli aerobik, który prowadziła pani Małgorzata Pietrala.