Zaczyna się piłkarska wiosna

• autor: redakcja, 2011-02-25 19:44

Na naszej stronie to nowość. Postanowiliśmy przyjrzeć się piłkarskiej Ekstraklasie. Dzisiaj rozgrywki wznawiają piłkarze najlepszej klasy rozgrywkowej w Polsce, a nawet tam można usłyszeć nazwę: Unia Janikowo.

W Ekstraklasie znajduje się sześciu piłkarzy i dwóch członków sztabu szkoleniowego, którzy kiedyś pracowali w naszym klubie. Przyjmijmy kolejność alfabetyczną. Zaczynamy więc od Cracovii Kraków, w której za strzelanie bramek odpowiedzialny ma być Marcin Krzywicki. GKS Bełchatów prowadzony przez Macieja Bartoszka ma w kadrze Wojciecha Jarmuża i od tej rundy Macieja Mysiaka. Na powrót do Polski po pobycie w Rosji zdecydował się Bartłomiej Grzelak, który będzie grał w Jagiellonii Białystok. Trenerem ds. odnowy biologicznej w Lechii Gdańsk jest Robert Domniak, który w Unii pracował wiosną 2007 roku. Do czołowych obrońców w Ruchu Chorzów zaliczany jest Krzysztof Nykiel, a barwy Śląska Wrocław reprezentuje Łukasz Gikiewicz.

Wszystkim byłym piłkarzom MLKS Unia Janikowo życzymy udanej rundy wiosennej!