Radosław Kanik zostanie wypożczyczony do Unii

• autor: redakcja, 2011-02-27 23:03

Testowany przez Unię Janikowo piłkarz Zawiszy Bydgoszcz - Radosław Kanik prawdopodobnie zostanie wypożyczony z drugoligowego klubu do biało-niebieskich.

Radosław Kanik dotychczas rozegrał w Unii dwa sparingi, w których strzelił jedną bramkę. Jest uniwersalnym zawodnikiem, dlatego z pewnością będzie wartościowym wzmocnieniem dla kadry trenera Tomasza Mazurkiewicza. Możliwe, że wkrótce zostanie sfinalizowane jego wypożyczenie z Zawiszy Bydgoszcz.

Przypomnijmy, że na razie jedynym zawodnikiem, który podpisał kontrakt z naszym klubem jest Michał Chmielecki. Wszystko wskazuje na to, że niedługo oprócz wspomnianego wcześniej Kanika nowymi piłkarzami Unii zostaną testowani: Marek Bihun, Michał Góralski, Arkadiusz Kaniewski, Adam Wiśniewski i Arkadiusz Mokrzycki. Z pewnością dużym wzmocnieniem byłoby pozyskanie testowanego napastnika, który ma pojawić się także na jutrzejszym treningu.